Jak vyrobit kostým čarodějnice

Vyrobit kostým čarodějnice není nijak složité. Zde jsou některé kroky, které můžete následovat:

  1. Začněte s klasickými černými nebo tmavými šaty. Pokud nemáte vhodné šaty, můžete použít černý hábit nebo dlouhý tmavý plášť.
  2. Přidejte košili s volánky pod šaty nebo košili s nápadnými rukávy. Můžete si také vyrobit jednoduchý korzet pomocí černého saténu nebo jiného lesklého materiálu.
  3. Přidejte k šatům nebo plášti klobouk s širokým lemem. Můžete si vyrobit klobouk z černého papíru nebo koupit hotový klobouk v obchodě s kostýmy.
  4. Přidejte několik kusů šperků s temným nebo magickým nádechem. Můžete použít náhrdelníky s velkými kameny, náušnice s kovovými prsteny nebo šperky s pavouky nebo kostrami.
  5. Vyrobte si vlastní koště. Můžete použít dlouhou větev a připevnit ke konci několik větviček nebo třepen. Ozdobte ho provázkem, jemnou síťkou nebo černým pruhovaným papírem.
  6. Doplněk může být také kostěná hůl, s níž můžete dodat kostýmu ještě více temného nádechu.
  7. Pokud chcete být v kostýmu opravdu věrohodní, přidejte make-up, který bude dodávat vaší tváři strašidelný vzhled. Přidejte si kruhy pod očima, černé řasy a tmavý rtěnku.

Snažte se být co nejvíce kreativní a nebojte se svého kostýmu osobitě upravit. Můžete také využít různé návody na výrobu kostýmů čarodějnic, které jsou k dispozici na internetu.